icon

YT3 Music Downloader

3.7 için
Android

4.0

54

Sınırsız videolar ve şarkılar indirin

8.7M

Bu uygulamayı oyla

YT3 Music Downloader saniyeler içinde YouTube'da mevcut olan video ya da şarkıları indirmenizi sağlayan bir uygulamadır. YT3 Music Downloader'da indirme hızı muhteşemdir.

YT3 Music Downloader'daki arayüz basit ve anlaşılırdır. Sadece iki sekmeden oluşur: bir tanesi istediğiniz sanatçıyı ya da şarkıyı aramanızı sağlar, diğeri ise tüm indirdiğiniz dosyaları gösterir. Kullanışı bu kadar kolay bir uygulamayla kafa karışıklığı neredeyse imkansızdır.

İstediğiniz videoyu aradıktan ve ekrana dokunduktan sonra, karşınıza bir kaç seçenek çıkar. İlk olarak, bir şarkıysa, sarkının sözlerini de görerek direk olarak yayınlayabilirsiniz. Eğer bir videoysa ya da bir ses dosyasıysa, format farketmeksizin basitçe indirebilirsiniz.

YT3 Music Downloader'da dosya indirmek bir tuşa basmak kadar basit ve sadece bir kaç saniyenizi alır. Videoları kaydederken, HD ya da SD formatını seçebilirsiniz.

YT3 Music Downloader, müzik veya video indirmek için mükemmel bir uygulama ve artık TubeMate gibi büyük isimleri kıskanmaya gerek yok. Basit arayüzü ve güçlü özellikleri uygulamayı mükemmelleştirir.
Gereksinimler

Android 2.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

X